Skip to content

Комфортний двір у «Китайці»: подвір’я найбільшого у Дніпрі будинку комплексно відремонтують (Фото)

Михаил Чернов

Михайло Чернов

Комфортний двір у «Китайці» - Наше Місто

Міські служби комплексно ремонтують подвір’я будинку №12 по пр. Героїв. Цей будинок на масиві Перемога – найбільший в місті, в ньому – 36 під’їздів.  Масштабні роботи проводяться за дорученням мера Дніпра Бориса Філатова у відповідь на численні звернення мешканців, які раніше просили міську владу зробити більш безпечним та комфортним подвір’я, повідомляє сайт «Наше місто».

Комфортний двір у «Китайці» - Наше Місто

Ремонт на цій локації виконується системно та комплексно, зазначає Дмитро Коробов, керівник управління інфраструктури Департаменту благоустрою та інфраструктури міськради. Зокрема, біля будинку № 12 по пр. Героїв оновлюють зовнішнє освітлення.

– Загалом замінено 33 опори освітлення, – розповідає Андрій Кравець, начальник виробничо-технічного відділу КП “Міськсвітло”. – Встановлено 58 кронштейнів та 58 сучасних світлодіодних світильників.  Фахівці змонтували близько 1,2 км нової повітряної лінії з ізольованого проводу.  Тож двір буде добре освітлений, а це вкрай  важливо для безпеки мешканців.

Фахівці КП “Дніпроводоканал” вже замінили ввід холодного водопостачання у будинок. Також завершуються роботи з очищення дощоприймальної мережі та заміни комунікацій. Фахівці перевірили та ретельно прочистили від мулу та мотлоху колектор діаметром 1050 мм, що розташований поруч, повідомив Михайло Ступак, заступник керівника КП “Гідроспоруди”:

– Невдовзі виконаємо ремонт решіток дощоприймачів. Проблему із калюжами біля будівлі буде вирішено.

Комфортний двір у «Китайці» - Наше Місто

Особливу увагу комунальники приділили теплопостачанню. Загалом оновили понад 1 км труб,  пояснює представник КП “Теплоенерго” Євген Куник. Винесли назовні трубопровід, що раніше пролягав під землею. Це значно полегшить обслуговування труб у разі потреби. Також відремонтували вводи у будинок. Тож у майбутній опалювальний сезон якість теплопостачання для мешканців покращиться.

Комфортний двір у «Китайці» - Наше Місто

Комунальники ремонтують дорожнє покриття біля будинків № 18, 18 А по пр.Героїв, які мають спільні проїзди з будинком №12. Оновлять понад 2,5 тис. кв м. асфальту,  замінять 1 км бордюрного каменю, зроблять пониження, щоб маломобільним людям було зручніше пересуватися. Також облаштують паркувальні кишені, місця під сміттєві баки.

Комфортний двір у «Китайці» - Наше Місто

Наступний крок –  дорожні служби повністю відремонтують подвір’я будинку № 12. Тут заплановано вкласти 11 тис. кв м асфальту та 5,5 км бордюрного каменю, повідомив Дмитро Коробов. Також біля кількох під’їздів замість старої облаштують нову підпірну стінку довжиною 248 погонних метрів.

Мешканці задоволені тим, що після ремонту двір стане набагато зручнішим:

– Спасибі за цю роботу! – говорить Валентина Дмитрівна, яка мешкає у будинку №12 по пр.Героїв понад 20 років. – Раніше стан доріг та тротуарів у дворі був складним, ливнівка працювала погано. Люди зверталися за допомогою до мера Бориса Філатова. Сподіваємося, після великого ремонту, який проводять комунальники в нашому дворі, стан справ покращиться.

Тільки цифри

Понад 100 дворів Дніпра планують відремонтувати міські служби у 2023 р.

М.Чернов. Фото В.Федорищева

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: