Skip to content

У Дніпрі готують до холодів водопровідні та насосні станції водовідведення 

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі готують до холодів водопровідні та насосні станції водовідведення 

У Дніпрі за завданням міського голови Дніпра Бориса Філатова продовжують активну підготовку всіх важливих обʼєктів інфраструктури до осінньо-зимового періоду. Наразі цей процес триває і на одній із водопровідних насосних станцій. Вона подає воду жителям центральної частини Дніпра, передає «Наше місто».

«Взимку станція перекачує 10 тис. м3 води та подає її жителям міста. А влітку через спеку, а відповідно і через більший попит у воді, – понад 25 тис. м3. Щогодини лабораторія проводить аналізи води, аби перевіряти та контролювати її якість. Крім цього, цю станцію підготували до позаштатних ситуацій. Тут встановили дизельний генератор на 200 кВт, аби станція могла працювати безперебійно», – коментує директор КП «Дніпроводоканал» Юрій Гамазинський.

Він також перевірив, як готують одну із насосних станцій водовідведення до осінньо-зимового періоду. Вона приймає стічні води з центральної частини Дніпра та далі перекачує їх для очищення. Для кращої роботи станцію реконструювали.

«Тут кілька років тому встановили сучасне обладнання, яке дозволяє швидше і з найменшими енергозатратами проводити роботу. Також ми підготували і її до будь-яких позаштатних ситуацій. Встановили тут дизель-генератор. Він дозволить  тримати ситуацію стабільною за будь-яких умов і забезпечить безперебійну роботу станції», – зазначив Юрій Гамазинський.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: