Skip to content

Привалило плитами: в Дніпрі рятують хлопчика, постраждалого від російського удару по Покровську

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

В Дніпрі рятують хлопчика, який постраждав внаслідок російського удару по Покровську Донецької області. 11-річного Микиту привалило плитами зруйнованого рашистами будинку. В якому стані зараз дитина? Дивіться у сюжеті ДніпроTV, пише «Наше Місто».

«В цей момент я підійшов до вікна. Секунда – і вже під завалами лежу», – пригадує той страшний день постраждалий внаслідок російського удару Микита.

У Микити – важка комбінована травма. Хлопчика придавило плитами. Окрім цього у нього опіки грудної клітки, живота, переломи та компресійна травма обличчя, численні осколкові поранення. Стан уже стабільний, але потрібне тривале лікування.

«Загроза життю повністю ліквідована. За здоров’я дитини продовжуємо боротися. Потрібне тривале лікування і ймовірна наступна реабілітація, щоб повністю відновити функції», – каже завідувач відділення інтенсивної терапії.

Поряд із постраждалим його мати. В момент російського удару пані Ірина була на роботі. Жінка розповідає, що вдома з сином знаходився батько. Чоловік отримав не важкі поранення. 

«Мене не було вдома. Зателефонувала подруга і сказала, що у нас приліт. Я спочатку не зрозуміла. Нашої квартири вже немає. Вона абсолютно непридатна для проживання. На кухні лежить плита», – каже мама пораненого хлопчика Ірина.

Зараз Микиті краще. Він мріє стати інженером і будувати ракети, які літатимуть у космос і захищатимуть Україну. Від початку російського повномасштабного вторгнення майже 15% усіх поранених дітей лікувалися у Дніпрі.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: