Skip to content

Топ-5 шкіл та курсів з вивчення англійської мови у Дніпрі

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Вивчення англійської мови є ключовим фактором для успішної комунікації та розвитку в сучасному світі. І, безумовно, одним з найважливіших аспектів цього процесу є вибір навчального закладу, який забезпечить вам якісну освіту і допоможе досягти поставлених мет.

У місті Дніпро, розташованому в серці України, існує безліч шкіл та курсів з вивчення англійської мови, пропонуючи різні програми, підходи та методики навчання. Ви зможете легко знайти оптимальні курси та програми навчання незалежно від віку та індивідуальних навичок. Професійні викладачі завжди готові допомогти.

Державні та приватні школи з поглибленим вивченням англійської у Дніпрі

Топ-5 шкіл та курсів з вивчення англійської мови у Дніпрі

На ринку навчання англійської мови у Дніпрі є різноманітні пропозиції, які задовольняють потреби різних груп студентів. Серед популярних варіантів виділяють наступні:

  • British Council. British Council – це відома міжнародна організація, яка пропонує як індивідуальне, так і групове навчання англійської мови. Вони використовують сучасні методи навчання, такі як інтерактивні онлайн-курси, відеоуроки та спеціалізовані підручники. British Council також організовує міжнародні іспити та імітацію реальних ситуацій для практики мовлення. Вартість залежить від обраної програми та форми навчання.
  • English Academy. English Academy є приватним навчальним закладом, який пропонує широкий спектр курсів англійської мови. Вони забезпечують індивідуальні та групові заняття з висококваліфікованими викладачами. English Academy акцентує увагу на розмовних навичках та практичному застосуванні мови. ДодаВартість залежить від обраного курсу та тривалості навчання.
  • Speak Up. Центр Speak Up спеціалізується на інтенсивних курсах, спрямованих на практичне використання англійської мови. Вони пропонують групові заняття та індивідуальні заняття з використанням інноваційних методик навчання. Speak Up акцентує увагу на підвищенні мовних навичок через активну комунікацію та розуміння аутентичних матеріалів.

Вартість навчання англійської мови в Дніпрі може варіюватися від школи до школи та залежить від вибраної програми, формату та тривалості навчання. Зазвичай, це може бути від 2000 до 6000 гривень за місяць для індивідуальних занять, або від 1500 до 4000 гривень за місяць для групових занять.

Топ-5 курсів англійської мови у Дніпрі

Серед найбільш популярних курсів англійської мови у Дніпрі варто звернути увагу на такі:

  1. FRIENDS English Club. Дана школа пропонує проведення занять онлайн та офлайн. Ви можете спілкуватись з носіями мови, готуватись до іспитів та тестувань без великих витрат та проблем. Вартість навчання залежить від обраної форми. Сума індивідуального навчання починається від 2656 грн. за місяць.
  2. ЛОГОС. Це велика мережа для навчання англійської різних рівнів. Тут працюють справжні професіонали. Вартість навчання на групових курсах стартує від 1920 грн.
  3. Speak Up. Це популярні курси серед дітей і дорослих. Тут представлені різноманітні програми, можливість заняття з носіями мови і багато інших переваг. Є безкоштовні розмовні клуби для студентів. Вартість одного заняття стартує від 200 грн.
  4. Green Forest. Школа пропонує кілька різних програм навчання, безкоштовні тренінги, всі необхідні ресурси для навчання. Вартість програми загальної англійської складає 6550 грн. за весь курс.
  5. Green Country. Це популярні курси, які відрізняються високою якістю та ефективністю навчання для студентів. Є кілька комплексних програм. Вартість загального курсу складає 9700 грн.

Існують також інші школи та програми, що доступні для навчання. Кожний з варіантів відрізняється своїми перевагами та особливостями.

Огляд Buki

Топ-5 шкіл та курсів з вивчення англійської мови у Дніпрі

Buki – це популярна онлайн-платформа, яка допоможе вам знайти свого репетитора для вивчення англійської. Тут ви можете обрати репетитора за різним ціновим діапазоном, досвідом, спеціалізацію. Визначайтесь з цілями навчання та пройдіть підготовку швидко та без особливих витрат. Навчання проходить онлайн, тому вам не доведеться кудись їхати, щоб пройти навчальну програму. Також, на платформі доступна фільтрація по містам та районам, в разі офлайн формату. Успішно вивчайте мову та досягайте свої цілей під професійним контролем.

Висновки

Кінцевий вибір курсу чи школи залежить від вашої конкретної мети, рівня володіння мовою та вподобань. Рекомендується відвідати відкриті уроки, проконсультуватися зі студентами та розглянути програми навчання перед прийняттям остаточного рішення. Buki – це гарний вибір для тих, хто цінує свій час та гроші, а також хоче зекономити при виборі курсів.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: