Skip to content

Зросте кількість предметів: Міносвіти анонсувало зміни щодо НМТ

Олена Завгородня

У Міністерстві освіти планують збільшити кількість предметів на НМТ. Крім того, час тестування буде подовжено, про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на заступника міністра освіти Михайла Винницького.

З 2024 року Міносвіти України запроваджуватиме нові підходи в освіті. Зокрема, планує змінити структуру національного мультипредметного тесту. Держзамовлення на 2024 рік Міносвіти почне формувати вже з вересня цього року.

Заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький зазначив, що до програми НМТ додадуть ще один предмет. Тож тестування триватиме чотири години з перервою.

 «Наступного року НМТ ми плануємо проводити трохи по-іншому, тобто чотири предмети, а не три. 4-годинний тест із перервою, між другою і третьою годиною, суттєвою перервою. Просто 4 години писати тест – це нереально і нездорово для дитини», – зазначає заступник міністра освіти.

Також, заступник міністра пояснив, що відповідно до законодавства, має бути чотири предмети під час тестування.

«Ми працюємо над тим, щоб оголосити, які будуть предмети НМТ у 2024 році, і які будуть програми іспитів – уже у вересні. Бо розуміємо, що наші абітурієнти готуються впродовж року, щоб скласти тест якнайкраще», – запевнив Винницький.

Категорія: Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: