Skip to content

В Дніпрі інспектують укриття: що виявила перевірка школи № 45

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі продовжують інспектувати укриття. Сьогодні черговий по місту Едуард Підлубний перевірив виконання доручень міського голови щодо облаштування тимчасових укриттів. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

На сьогодні у Дніпрі облаштовано понад 300 укриттів, які отримали відповідні акти від ДСНС. Одне з найпростіших укриттів знаходиться у будівлі школи № 45 за адресою вул. Софії Ковалевської, 88 А.

«Тут все необхідне для того, щоб прийняти дітей. Чисто, виконано ремонт. Приміщення укриття забезпечено місцями для сидіння, електроживленням, штучним та аварійним освітленням, системами водопроводу та каналізації, а також системою вентиляції», – сказав заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Підлубний Едуард.

Також тут є запаси води, як питної так і технічної, аптечка, шанцевий інструмент, вогнегасники.

 «Раніше це було підвальне приміщення. Зараз воно кваліфікується як тимчасове укриття. В ньому можуть поміститися більш ніж 1000 осіб. Укриття передбачено для учнів двох шкіл – 45 та сусідньої – 69 школи», – сказав директор КЗО «СЗШ № 45» ДМР Олександр Мельник.

Укриття працює цілодобово, біля входу облаштоване місце для чергового. Розташування укриття позначається за допомогою таблички та покажчиків руху. Відповідно до вимог, є один основний вхід/вихід та один аварійний вихід.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: