Skip to content

В графіках є зміни: як у Дніпрі працює громадський транспорт 5 серпня

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Як працює транспорт 5 серпня

5 серпня 2023 року внесені зміни в роботу електротранспорту. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду. 

З 9:00 до 15:00 год. рух трамваїв №18 призупиняється, а трамваї №19 прямуватимуть зміненим маршрутом від пл. Старомостової до ДЕВЗу без заїзду до ж/м Лівобережний-3. З 15:00 до 17:00 год. трамваї №18, №19 будуть прямувати скороченим маршрутом до вул. Передової без заїзду до ж/м Лівобережний-3.

Зміни пов’язані з ремонтом вуличного освітлення на Кайдацькому мосту та ремонтом колії на перехресті просп. Миру та вул. Генерала Захарченка.

Трамваї №12 продовжують працювати за скороченим маршрутом від заводу Металовиробів до вул. Ігоря Сікорського, без заїзду до пл. Старомостової. Зміни пов’язані з проведенням відновлювальних робіт по вул. Вартових Неба.

Також, враховуючи скорочення трамвайного маршруту №12 до вул. Ігоря Сікорського, працює тимчасовий трамвайний маршрут №7 сполученням пл. Старомостова – вул. Виконкомівська. Перевезення здійснюватимуться з 7:00 до 19:00 з інтервалом 25 хвилин.

Усі інші трамвайні, тролейбусні та автобусні маршрути працюватимуть у штатному режимі за розкладом вихідного дня.

Загалом на маршрути електротранспорту вийде 135 одиниць рухомого складу.

Категорія: Новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: ,

Поділитися: