Skip to content

Залишився один день: у Дніпрі зробили важливу заяву щодо передачі показників газового лічильника

Ксенія Куземко

У Дніпрі зробили важливу заяву щодо передачі показників газового лічильника

Дніпровська філія «Газмережі» нагадує про необхідність передачі показань газових лічильників. Швидко та зручно передати показання газового лічильника дніпряни можуть за допомогою оновленого особистого кабінету ТОВ «Газмережі». Про це пише «Наше місто» з посиланням на пресслужбу компанії.

Варто зазначити,  що особистий кабінет має мультифункціональну систему, що дозволяє додавати необмежену кількість особових рахунків. Таким чином клієнти «Газмережі» можуть контролювати стан не лише свого особового рахунку, а й родичів, які, наприклад, не користуються інтернетом.

Також передати обсяги спожитого газу мешканці Дніпра та ряду населених пунктів Дніпровського району можуть за допомогою онлайн сервісів ГК «Нафтогаз України»:

  • в «особистому кабінеті»;
  • через чат-бот у Viber;
  • через чат-бот у Telegram;
  • надіславши SMS-повідомлення на номер 4647, де вказується дев’ятизначний особовий рахунок з бази даних постачальника та п’ять цифр показань лічильника. Між особовим рахунком і показаннями має бути один пробіл;
  • через голосове меню IVR (натиснувши кнопку 2) або дочекавшись з’єднання з оператором Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за номерами:066-300-2-888 (Vodafone); 098-300-2-888 (Kyivstar); 093-300-2-888 (Lifecell); 057-708-01-87 (Укртелеком); 056-747-36-35 (Укртелеком).

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: