Skip to content

У Дніпрі місцеві самотужки відновили укриття: чи працює для перехожих (відео)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі місцеві самотужки відновили укриття: чи працює для перехожих (відео)

Далеко не всі укриття у Дніпрі знаходяться на балансі міста. Є ті, які належать державі, перебувають у приватній власності і жодним чином не відносяться до міста. Хто їх утримує, відчиняє і в якому вони стані, читайте в матеріалі «Наше місто» з посиланням на DniproTV.

Укриття про яке йде мова знаходиться на Молодогвардійській, 26. Саме його зачинені двері викликали справжній скандал у соціальних мережах.

Однак до міста це укриття  не має жодного відношення. Бомбосховище раніше належало підприємству. У 1994 році його ліквідовано. З того часу споруда балансоутримувача не має – розповідають жителі району. Люди самі вирішили зробити собі укриття, зробили в підвалі ремонт, встановили замок – і відкривають лише під час тривоги. І то, схоже, незавжди.

Реконструювали люди його самотужки у 2022 році.  Оскільки бомбосховище нікому не належить, люди вирішили подбати про безпеку самостійно. Поруч є ще кілька укриттів, які також  не на балансі міста. Потрапити в них звичайні люди не можуть, адже приватна, закрита територія. В ті, які зайти можна картина жахлива: бруд, вода, суцільний безлад. Але деякі активісти і досі звинувачують місто в усіх гріхах і нарікають на «зачинені» укриття.

Факт же залишається фактом – якщо укриття не на балансі міста, а в приватній чи державній власності відповідати за нього місто не може. Відповідальність за ремонт, оснащення і своєчасне відкриття – на балансоутримувачі. 

Укриття ж , якими опікується місто – всі у належному стані, практично всі з відповідними актами ДСНС чи на стадії їх отримання. І, авжеж, відкриті під час повітряної тривоги.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: