Skip to content

Ви виграли автомобіль: у Дніпрі діє нова шахрайська схема, як вберегтися

Олена Завгородня

У Дніпрі активізувались шахраї. Вони надсилають містянам повідомлення про виграш. Однак, замість обіцяного автомобіля, люди втрачають власні кошти. Як не дати себе ошукати, пише сайт «Наше Місто» з посиланням на Днепр оперативный.

«Ви виграли автомобіль або побутову техніку». Такі повідомлення – черговий спосіб аферистів обдурити довірливих громадян. Завдяки махінаціям їм вдається списати гроші з рахунків людей. Про те, як не потрапити у пастку, розповів старший інспектор прес-служби Управління ПП в Дніпропетровській області Павло Карманов:

«Не поспішайте виконувати всі настанови незнайомців. Зазвичай у надісланому смс вказаний номер, за яким можна отримати детальну інформацію. Коли телефонуєте, вам розповідають умови, які потрібно виконати, щоб отримати «приз». Як правило, пропонують сплатити відсоток від вартості виграного товару. Але як тільки ви це зробите, незнайомці перестають виходити на зв’язок і зникають. Пам’ятайте: так діють шахраї! Тож добре подумайте, чи брали ви участь у акціях або конкурсах. В жодному разі не перераховуйте гроші незнайомцям. Якщо потрібна допомога телефонуйте 102».

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: