Skip to content

Чому кіт спить біля дверей: народні прикмети про пухнастих віщунів

Олена Завгородня

Кішки і прикмети про них допомагають визначити, наскільки успішним буде день, чи вдасться розбагатіти, яка буде погода. Коти – унікальні створіння, які в давнину асоціювалися з магією, чаклунством і божествами. Прикмет про цих тварин дуже багато. Сайт «Наше Місто» пропонує вам дізнатись деякі з них.

Згідно із прикметами, якщо чорна кішка перебігла дорогу, значить потрібно чекати біди. Але насправді все залежить від того, в якому напрямку вона рухалася. Якщо справа наліво – закінчиться чорна смуга в житті. Чорна кішка, що перетинає шлях зліва направо, обіцяє випробування та дрібні неприємності.

Всім відома прикмета про те, що в нове помешкання потрібно спочатку запустити кота – тоді там пануватимуть добробут і злагода. Де у спальні сяде кіт, там слід поставити ліжко.

Триколірні кішки бережуть будинок від пожеж, а господаря – від хвороб. А ось білі тварини здатні притягувати фінансове благополуччя і швидке вирішення всіх проблем.

Якщо ваша кішка встрибнула в чемодан, коли ви готуєтеся до подорожі, то дорога буде легкою і в цілому поїздка пройде вдало. А ось якщо вона раптом почала «копати» дно валізи, викидаючи звідти ваші речі, то є сенс поміняти квиток або взагалі відкласти цю поїздку.

Кішка вмивається в домі – до приходу гостей.

Якщо молода жінка мріє завагітніти, то їй потрібно відправитися в гості туди, де є кішка при надії, погодувати її, ласкаво поговорити з нею і погладити. Це віщує, що в сім’ї буде багато дітей, а пологи пройдуть легко і спокійно.

Хатні двері – умовний портал між «домашнім» світом та зовнішнім. Тому прикмета пояснює звичку кота спати біля дверей як охорону цього переходу. Кіт збереже від негативних енергій у випадку, коли ті захочуть потрапити в оселю.

Не поспішайте проганяти незнайому кішку, яка намагається потрапити в ваш будинок. Вважається, що вона приносить з собою щастя, тому відкрийте двері і впустіть тваринку.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: