Skip to content

Перлинне весілля: у Дніпрі військовий ПВК «Схід» та вчителька святкують 30-річчя шлюбу

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

В Дніпрі родина військового відзначила перлинне весілля. Начальник озброєння ПВК «Схід» та вчителька НВК № 148 у шлюбі вже 30 років. Про те, як відбувались урочистості, пише сайт «Наше Місто» з посиланням на Повітряне командування «Схід».

Полковник Костянтин Хомяк та його дружина Ірина в річницю весілля вирішили оновити шлюбні обітниці, після чого обмінялась новими обручками.

«Нехай ваше подружнє життя й надалі буде наповнене теплом і ніжністю. Цінуйте ті почуття, які ви відчуваєте зараз. Бережіть один одного, поважайте, дослухайтесь, кохайте. Будьте один для одного надійною опорою і підтримкою за будь-яких обставин. Бажаю вашій родині побільше романтики і яскравих вражень. Многая літа», – привітав подружжя від голови Дніпропетровської обласної ради та від себе особисто начальник управління запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами Олександр Свіренко.

Привітати пару також приїхали перший заступник ОДА Володимир Орлов, командувач ПВК «Схід» генерал-майор Іван Теребуха, начальник обласного терцентру комплектування та соцпідтримки полковник Анатолій Пікало, очільник Південного міжрегіонального управління Мін’юсту (м. Одеса) Тимофій Дудін, донька Дарʼя, родичі, друзі та близькі родини.

«Знайти свою людину – це щастя. Ви це щастя оберігаєте от уже 30 років, йдучи разом пліч-о-пліч. Ваш шлюб, неначе сама перлина, є міцним, гарним та перевіреним часом скарбом», – звернувся до ювілярів перший заступник ОДА Володимир Орлов.

Ювілей весілля завершили криками «гірко» та урочистими тостами.

Кажуть, щоб виростити перлину можуть знадобитися 3 десятки років. Саме тому тридцята річниця весілля називається перлиновою – через тривале вирощування щасливого і міцного шлюбу.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: