Skip to content

Відбудують Бахмут і Маріуполь: як юні архітектори з Дніпра готуються до відродження загиблих міст

Софія Танченко

Новини Дніпра: Юні архітектори відбудують загиблі міста

Дніпро живе, працює та навчається. Навіть під час повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю, підлітки обирають своє майбутнє. Навчання в університетах триває попри постійні обстріли з боку окупантів. У Дніпровському фаховому коледжі будівельно – монтажних технологій та архітектури юні українці свідомо готуються бути спеціалістами у відбудові нашої країни після перемоги. Про це розповідається у сюжеті «Наше місто».

Новини Дніпра: Юні архітектори відбудують загиблі міста

«Навчання наших дітей зараз проходить онлайн, але якщо практика, вони приходять сюди. Бомбосховище у нас в коледжі є: як у гуртожитку, так і у самому коледжі. Але курси, на яких ми зараз готуємо абітурієнтів, проходять очно. Діти ходять, і діти мають бажання займатись. Дітей багато. У нас 4 групи, у кожній по 16-17 людей. Ще будуть місячні курси. Так що, чекаємо нових абітурієнтів, які будуть займатись», – розповів Валерій Федоренко, викладач ДФКБМТА.

Третьокурсниця Катя вже була студенткою та мріяла, як буде будувати нове житло для мирного життя українців. Але після повномасштабного вторгнення дівчина зрозуміла, що її шлях – це відроджувати рідну державу та створювати проекти для тих міст та сіл, які зруйнували окупанти.

А ось Олександр тільки робить перші кроки у напрямку здобуття своєї професії. Юнак впевнений, що зможе принести користь Україні, якщо не зараз, то після завершення навчання.

Валерій Федоренко наголошує, що діти сповненні мотивацією та силами для навчання. Всі вони чекають та вірять у нашу перемогу, яка обов’язково буде.

Майбутнє України після Перемоги в надійних руках. Юні архітектори вже сьогодні мріють буквально відродити наші загиблі міста: Бахмут, Маріуполь, Харків та багато інших. А досвідченні викладачі не лише навчають, але вірять у їх потенціал.

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: