Skip to content

В Дніпрі триває ремонт на ділянці вул.Барикадної: де і коли перекриють рух для авто

Михаил Чернов

Михайло Чернов

Попри всі складнощі воєнного часу міські комунальні служби продовжують ремонтувати дорожнє покриття на різних локаціях у Дніпрі. Про одну з таких ділянок дороги читайте в матеріалі сайту «Наше Місто».

«Наразі триває ремонт частини вулиці Барикадної – від перетину з вул. Якова Самарського до узв. Крутогірного. Дорога на цій ділянці об’єктивно потребувала оновлення. Зараз фахівці комплексно відремонтують дорожнє покриття, а також приведуть до ладу тротуари», – повідомив Дмитро Коробов, начальник управління благоустрою Департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради.

Загальна площа покриття, яке відновлять, складе близько 1600 кв м. Крім того, в рамках ремонту на цій ділянці замінять 400 метрів бордюрного каменю. Під час робіт комунальники враховують потреби  маломобільних груп населення, тож облаштують у потрібних місцях пониження для зручного пересування.

Наразі фахівці вже зняли старе покриття. Потім відремонтують тротуари для зручного пересування пішоходів та проведуть асфальтування проїзної частини.

«Ми зняли шар старого асфальту з проїзної частини та тротуарів. Наразі встановлюється новий бордюрний камінь. Спочатку виконаємо асфальтування тротуарів, а потім заасфальтуємо проїзну частину. Роботи на цій ділянці виконують близько 20 фахівців. Під час ремонту використовуємо дорожню фрезу, самосвали, трактори, міні-навантажувачі, пізніше залучимо асфальтоукладальники та катки», – розповідає про перебіг ремонту на вул.Барикадній майстер з дорожніх робіт Дмитро Бичко.

Водіям Дніпра варто зауважити, що на час проведення робіт із асфальтування в період з 28.06.2023 до 01.07.2023 рух зазначеною ділянку буде призупинено, повідомили у Департаменті благоустрою та інфраструктури міської ради.

За планом роботи на цій локації триватимуть до 1 липня. Фахівці сподіваються на те, що погода сприятиме ремонту.

«Дуже добре, що відремонтують цю ділянку вулиці. Дорога тут була у складному стані, ями заважали рухатись. Тож чудово, що приведуть її до ладу. Добре, що комунальники працюють у такий час, життя продовжується попри все», – ділиться враженнями дніпрянка Вікторія.

Фахівці, що проводять роботи, зазначають: числені перехожі радіють тому, що дорогу та тротуари на цій ділянці вул.Барикадної відремонтують.

«Люди дякують за нашу роботу – це надихає», – ділиться враженнями майстер дорожніх робіт Дмитро Бичко.

Нагадаємо, у 2020 році профільні міські служби успішно виконали капітальний ремонт проїзної та тротуарної частини на ділянці вулиці Барикадної від вул. Шолом-Алейхема до вул. Якова Самарського.

Фото Валерія Кравченко

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: