Skip to content

Збирає гроші для нашої Перемоги: до Дніпра завітав відомий волонтер дядя Гриша

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі поряд з одним з ТРЦ відомий на всю Україну волонтер збирає кошти для ЗСУ. Дядя Гриша приїхав до міста лише на три дні. Про деталі візиту повідомляє Дніпровська панорама, пише «Наше Місто».

На початку спілкування з журналістами дядя Гриша повідомив, що він не служив в Афганістані, хоча багато хто вважає його афганцем.

«Військову службу я почав у 1966 році, служив два роки в підрозділі ВДВ», – розповідає легендарний волонтер.

Пропрацювавши тривалий час інженером на одному з підприємств Херсона, у 2014 році дядя Гриша почав волонтерську діяльність. На це його спонукала війна.

«Я розумів, що буде складно, бо не маю ні рук, ні ніг. Але мені підказала дружина вихід з ситуації – збирати кошти і купувати те, що потрібно бійцям», – пригадує волонтер.

За час своєї діяльності він зібрав мільйони гривень на допомогу ЗСУ. Тепер приїхав у Дніпро з волонтерською місією. Дядя Гриша каже, що у місті йому сподобалось, люди радо відгукуються за заклик допомогти ЗСУ.

«Я задоволений, що дніпряни так ставляться до мене. Вони дають кошти на Перемогу нашої країни. Мене тішить, що вони слідкують за моєю діяльністю», – розповідає волонтер.

Більш детально дивіться у відео.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: