Skip to content

Нова система вентиляції та заміна сантехніки: як у Дніпрі проходить ремонт Центру соцпідтримки “Мамине щастя”

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Як проходить ремонт Центру "Мамине щастя"

У Дніпрі в приміщеннях деяких закладів соціального захисту проходять поточні ремонти для покращення умов перебування, отримання соціальних послуг і проживання тут містян та ВПО. Сьогодні начальниця управління служби у справах дітей Ганна Довготько перевірила початок ремонтних робіт у Центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Мамине щастя” та виконання доручень міського голови щодо покращення умов у закладах соціального захисту. Всього на поточний ремонт приміщення Центру заплановано більш ніж 8 млн грн з міського бюджету, передає “Наше місто”.

Зокрема, у приміщенні Центру планується встановлення системи вентиляції, заміна сантехніки в житлових відсіках, оновлення кахельного покриття в усіх санвузлах, оновлення підлоги, заміна вікон на більш тепло- та енергозберігаючі.

У відділенні Центру “Мамине щастя” допомагають жінкам з дітьми у складних життєвих обставинах та постраждалим від домашнього насильства, зокрема, з числа ВПО. Тут їм надають тимчасове проживання, юридичну допомогу, соціально-психологічну реабілітацію, допомогу у підготовці до подальшого самостійного життя поза центром. Усі послуги Центр надає безоплатно, в обсягах, визначених державними стандартами.

Всім отримувачам послуг було надано соціальні послуги та необхідну комплексну допомогу у подоланні складної життєвої ситуації, відповідно до їх потреб.

Довідка

Наприкінці 2022 – початку 2023 року такі ремонти вже завершились у приміщеннях 4 відділів Дніпровського міського територіального центру.

Протягом 2023 року заплановано відремонтувати такі приміщення закладів соціального захисту міста:

  • відділення щодо надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів Міського центру соціальної допомоги, вул. Лоцманська, 22 А;
  • відділення для матерів з дітьми Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя»;
  • відділ Дніпровського міського територіального центру в Індустріальному районі, вул. Осіння, 11 Б;
  • Дніпровський міський соціальний гуртожиток, вул. Карагандинська, 7 А.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: