Skip to content

Важлива заява поліції Дніпра: як не стати жертвами інтернет-шахраїв

Практично кожна людина має можливість здійснювати покупки в інтернеті. Зрозуміло, що хочеться придбати товари вигідно та не витрачати на шопінг зайвий час. Але цим часто користуються шахраї. Як убезпечити себе та свої заощадження, повідомляє Дніпровське районне управління поліції, пише сайт«Наше Місто».

За інформацією правоохоронців, інтернет-покупки – один із розповсюджених видів шахрайства. Продавець виставляє низьку ціну, але просить обов’язково передоплату, повну або часткову. Так шахраї маніпулюють емоціями покупця, спонукаючи його здійснити оплату. В результаті — ні грошей, ні товару.

«Основне правило покупок в інтернеті – оплачувати товар після отримання. Також звертайте увагу на відгуки про продавця тих чи інших товарів або послуг. Памʼятайте, основний принцип шахрайства – ввести жертву в оману і, скориставшись цим, спонукати її під певним приводом передати їм гроші. Слід бути дуже уважними, щоб не потрапити в спритні руки шахраїв», – наголошують в Дніпровському районному управлінні поліції.

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: