Skip to content

Оперативно відреагували на скаргу мешканців: у Дніпрі комунальники ремонтують дощоприймачі

Олена Завгородня

У Дніпрі проводяться роботи із встановлення захисних парканів та налагодження систем водовідведення. Наразі комунальні служби працюють по провулку Кооперативний, 2А. Про особливості особливості встановлення нової огорожі пише «Наше Місто» з посиланням на Днепр оперативный.

На гарячу лінію міської ради надійшла скарга від місцевих мешканців про неналежний стан парканів, які мали б захищати від вітру. Комунальні служби не гаяли часу і приступили до робіт.

«На даний час ця підпірна стінка зруйнована, тому що вона була виконана з бетону, блоки великі просто потріскалися і паркан ліг. На даний час проводяться підготовчі роботи», – розповів начальник дільниці з експлуатації гідротехнічних споруд Андрій Олефіренко.

За його словами, така ситуація склалася через те, що не було належним чином встановлено систему водовідведення. Через це вода просто змила основу під фундаментом.

«Ми зробимо в першу чергу роботи з водовідведення, відведем звідси воду, вона вже більше не буди сюди потрапляти, а також на дитячий майданчик», – додав Андрій Олефіренко.

Щоб виконати роботи якнайскоріше, комунальникам доведеться частково демонтувати дитячий майданчик. Але після завершення робіт вони обіцяють все відновити та привести до ладу прилеглу територію.

Встановлення огорож та відведення нових дощоприймачів планують завершити впродовж двох тижнів.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: