Skip to content

В одній із шкіл Дніпра перевірили стан найпростішого укриття (фото)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Сьогодні чергова по місту, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директорка департаменту гуманітарної̈ політики Ксенія Сушко перевірила, як облаштовано найпростіше укриття в одній із шкіл Дніпра. Міський голова Борис Філатов доручив всім департаментам, у підпорядкуванні яких є найпростіші укриття, ще раз перевірити стан  укриттів і впевнитись, що туди дніпряни можуть потрапити у будь-який час доби, пише “Наше місто“.

Зазначимо, що облаштування найпростіших укриттів здійснюється відповідно до Вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09.07.2018 № 579.

Основні вимоги:

  • Місце розташування найпростішого укриття позначається за допомогою таблички. Для кращого орієнтування мають бути покажчики руху до укриттів та в укриттях.
  • Біля входу облаштовується місце для чергового, ним ведеться облік відвідувачів укриття.
  • В укритті мають бути місця для сидіння, туалетні кімнати, медикаменти для надання невідкладної долікарської допомоги, шанцевий інструмент, вогнегасники, питна та технічна вода. Крім того, має бути додаткове аварійне освітлення (або у електромережі, або ліхтарі).

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: