Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на 18:00

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на 18:00

Станом на 18:00 комунальники завершили аварійні роботи та відновили подачу води у будинок № 75 на проспекті Лесі Українки. Виконані аварійні роботи на вул. Фронтова, 29А. Відновлено водопостачання на вул. Фронтова, 20-83.

Також аварійна бригада КП “Дніпроводоканал” завершила ліквідацію протікання водопроводу по вул. Хвойна, 63В. Наразі вже відновлено подачу води в будинках № 50-63 на цій вулиці.

Завершені аварійні роботи на просп. Мануйлівський, 29. Відновлено водопостачання у міській клінічній лікарні № 9.

Станом на 18:00 всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.

Комунальники працюють за заявками містян щодо очищення засмічень на мережах водовідведення, а також щодо усунення пошкоджень на мережах водопостачання. Більшість цих робіт аварійні бригади проводять без відключення подачі води у будинки дніпрян.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи іншими послугами, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

  • (056) 732-12-12 
  • (095) 732-12-12 
  • (096) 732-12-12 
  • (073) 732-12-12

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: