Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на 18:00

Станом на 18:00 всі аварійні та аварійно-відновлювальні роботи на мережах водопостачання та водовідведення завершені.

У тому числі за такими адресами:

  • вул. Над’ярна, 30, відновлено водопостачання на таких вулицях: вул. Над’ярна, вул. Міського лісу, вул. Кулагіна, вул. Новоселівська, провулок Протипохилий – 1, вул. Політехнічна, вул. Полєтаєва, вул. Бериславська, вул. Закарпатська, вул. Ужгородська, вул. Нікопольська, вул. Шебелинська;
  • вул. Лесі Українки, 75, подачу води жителям вул. Лесі Українки, 65-75 – відновлено.

Також з водопостачання жителі вул. Виконкомівська, 29 та просп. Петра Калнишевського, 36. У цих будинках відключали воду  на прохання обслуговуючої компанії КОД, яка проводила роботи на внутрішньобудинкових мережах.

Через аварійно-відновлювальні роботи по вул. Янтарна, 40 на прохання КП «Дніпроводоканал»   сьогодні по обіді було зупинено тепло-розподільчий пункт (ТРП) по вул. Янтарній.

З 17:20 ТРП в роботі, відновлено водопостачання на вулицях: Янтарна, 32-44 та Універсальна,  27, 29.

Без відключення водопостачання сьогодні комунальники працювали на очищення засмічень на мережах водовідведення та усуненні пошкоджень на мережах водопостачання. Загалом в роботі було понад три десятки об’єктів.

Аварійна служба КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт приватною енергетичною компанією ЦЕК завтра, 6 червня з 08:00 до 17:00 буде припинено подачу електроенергії за такими адресами:

  • вул. Аеропорт: 113;
  • вул. Новокримська: 8;
  • просп. О. Поля: 129, 129Б, 135А, 137, 137А.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій у комунальній сфері міста, їх буде одразу ліквідовано. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми у комунальній сфері, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

  •  (056) 732-12-12 
  • (095) 732-12-12 
  • (096) 732-12-12 
  • (073) 732-12-12

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: