Skip to content

У Дніпрі тривають перевірки укриттів: що показала інспекція СШ №53

Олена Завгородня

У четвер, 8 червня, черговий по місту заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міськради Підлубний Едуард перевіряв виконання доручень міського голови Бориса Філатова щодо облаштування тимчасових укриттів у місті Дніпро. Про це пише сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

В рамках чергування заступник міського голови Едуард Підлубний проінспектував укриття, яке знаходиться в будівлі школи №53 на вул. Тополина, 35.

Приміщення укриття у школі №53 розраховане на 150 осіб. Загальна площа укриття 228 кв. м. Укриття забезпечено електроживленням, штучним та аварійним освітленням, Wi-Fі, системами водопроводу та каналізації, а також системою вентиляції, має 2 евакуаційні виходи.
Тут є запаси бутильованої питної води, аптечка, стільці, вогнегасники.

«Сьогодні я перевірив виконання доручень міського голови щодо облаштування тимчасових укриттів у місті.
Укриття, яке я перевірив сьогодні, знаходиться в будівлі школи № 53 за адресою вул. Тополина, 35. Воно є офіційним та має відповідний акт ДСНС.
Можу сказати, що укриття у школі № 53 працює цілодобово, облаштовано всім необхідним для безпечного перебування тут людей під час повітряної тривоги»,  – підсумував заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР.

Новини Дніпра: перевірка укриття СШ 53 - Наше Місто

Відповідно до розпорядження міського голови Дніпра Бориса Філатова, всі укриття у Дніпрі повинні працювати цілодобово. На сьогодні у нашому місті більш ніж 300 офіційних укриттів, які отримали відповідні акти від ДСНС.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: