Skip to content

Війна забирає цвіт нації: в бою за Україну загинув 22-річний захисник з Дніпропетровщини

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Україна під час війни втратила багато героїв, вірних синів та дочок, які, не шкодуючи власного життя, стали на захист мирного населення. Червоногригорівська територіальна громада також, на жаль, несе втрати. В боях за Україну загинув Артур Яндола. Йому було лише 22 роки. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Червоногригорівську громаду.

6 червня в місті Київ поховали уродженця смт. Червоногригорівка, Яндолу Артура Альбертовича.

«Також він мешкав в с.Придніпровське, а згодом в місті Київ. Навчався в Червоногригорівській та Придніпровській школах, тому його знає дуже багато молоді. Брав участь в спортивному житті школи та мав активну життєву позицію. Цей зовсім молодий чоловік назавжди запам’ятається нам своєю щирою посмішкою. Нелегка доля спіткала його з дитинства, коли він став сиротою… Але Артур знайшов себе, обравши важкий шлях, шлях воїна», – повідомляється на офіційній сторінці Червоногригорівської ТГ.   

Схиляємо голови у великій скорботі. Нехай світлі спогади про Артура назавжди залишаться у серцях земляків, друзів, рідних. Ми повинні завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя та незалежність України.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: