Skip to content

У Дніпрі тривають перевірки укриттів: що показала інспекція СШ №62

Олена Завгородня

У Дніпрі у середу, 7 червня, черговий по місту директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко перевірив виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо облаштування у місті найпростіших укриттів, їх підтримки у належному стані, наявності всього необхідного та готовності у будь-який час доби прийняти людей під час повітряної тривоги. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Черговий по місту відвідав укриття, яке розташоване по вул. Будівельників, 26 (СШ №62).

«Сьогодні вдалось провести інспектування укриття під час повітряної тривоги. Воно розраховано на 365 осіб, має декілька запасних виходів, туалетні кімнати, 8-кіловатний генератор на випадок відключення електроенергії, вогнегасники у достатній кількості та Wi-Fi», – розповів під час інспектування черговий по місту Андрій Клименко.


Найгостріше питання, яке стоїть сьогодні – доступність укриття для мешканців 24/7.

«Для відвідувачів є все необхідне: засоби першої медичної допомоги, запаси води, ковдри, бо у нас досить прохолодно. Особливу увагу приділили і для відвідувачів з дітьми, адже є кімната матері і дитини, а також подбали про окремий куточок для відвідувачів з пухнастими друзями. Мешканці прилеглих територій часто спускаються в укриття, коли лунають сирени. Щоденно тут перебуває до 40 осіб. Працюємо і вночі, номер чергового є на табличці біля школи. Але тільки-но оголошується тривога, то укриття одразу відкривається»,- доповіла черговому по місту директорка школи Олена Світлична .

Новини Дніпра: перевірка укриттів - Наше Місто

Категорія: Війна, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: