Skip to content

Знаходиться в дуже важкому стані: у Дніпрі рятують маму загиблої від ракетного удару дівчинки

Валерія Доброта

Рятують маму загиблої під ракетного удару дівчинки - Наше Місто

Під час ракетного удару по житловим будинкам в Підгородному постраждало більше 20 людей. 17 поранених привезли в одну з міських лікарень. Про стан потерпілих станом на 5 червня розповів заступник медичного директора з хірургічної допомоги Ігор Валерійович, повідомляє сайт «Наше місто».

Рятують маму загиблої під ракетного удару дівчинки  - Наше Місто

«З самого початку допомога пацієнтам надавалася в приймальному відділенні і травматологічному пункті. Деяких особливо тяжких поранених перевели в реанімацію та операційні. Двох дітей далі госпіталізували в обласну дитячу лікарню, а жінку з серйозною травмою головного мозку – в обласну дорослу. Всіх інших лікували у нас. З 14-ти госпіталізували 6-х. Іншим була надана вся необхідна амбулаторна допомога, і вони поїхали додому.

Наразі найважчою нашою хворою є Наталя, 2-річна донька якої загинула під час ракетного удару. перебуває у дуже тяжкому стані. У неї тяжка черепно-мозкова травма, пошкодження хребта, пошкодження та видалення селезінки. Лікується вона в реанімаційному відділенні, частково знаходиться в медикаментозному сні. Нею опікується велика кількість лікарів. Про загибель дитини Наталя ще не знає. Спочатку треба нормалізувати її стан, бо зараз є загроза життю», – розповів Ігор Валерійович.

Рятують маму загиблої під ракетного удару дівчинки  - Наше Місто

Ще п’ятеро пацієнтів перебувають в лікарні з забоями, черепно-мозковими травмами та струсами мозку. Їх життю нічого не загрожує.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: