Skip to content

Як зекономити на поїздці: експерти Emporium дали українцям дієві поради

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Поїздки автобусом, поїздом чи літаком стали невіддільною частиною сучасного стилю життя. Люди подорожують в межах країни та за кордон з діловою метою чи для відпочинку. Одні їздять регулярно, інші два-три рази на рік. Але, зважаючи на зростання цін, намагання зекономити під час купівлі квитка на будь-який вид транспорту не втрачає актуальності.

Загалом на вартість поїздки впливають різні фактори: перевізник, маршрут, день тижня, комфорт, наявність чи відсутність додаткових послуг. Та існує декілька перевірених часом способів, застосувавши які, можна купити квиток на внутрішній чи міжнародний рейс дешевше від заявленої перевізником початкової ціни.

Корисною інформацією щодо можливості заощадити з читачами поділилися експерти сервісу Emporium.

Промокоди — ефективний варіант економії

За підсумками 2022 року сектор пасажирських перевезень зазнав значних втрат. Тому транспортні компанії та сервіси з пошуку й бронювання квитків зацікавлені у збільшенні кількості пасажирів і пропонують вигідні знижки та періодично проводять акції. Дізнатися про актуальні пропозиції можна на сайті промокодів emporium.com.ua. Скориставшись ними, можна суттєво заощадити.

Так, наприклад, промокод Інфобус забезпечує знижку 4% при замовленні квитків на міжнародні автобусні рейси. Пропозиція, що особливо вигідно, діє у вихідні дні. У травні-червні сервіс пропонує знижки на міжнародні рейси до Будапешта, Варшави, Мюнхена, Вроцлава, Берліна, Відня, Братислави. Автобуси відправляються з Києва, Дніпра, Одеси, Житомира, Львова.

Заощадити можна й під час поїздки залізницею. Приміром, на Tickets-ua квитки в вагони першого і другого класу Інтерсіті+ продаються зі знижкою 10%.

Інші способи заощадження на поїздці

Крім з промокодів та акційних знижок, експерти Emporium радять економити й таким чином:

  • Робити замовлення онлайн. Як і більшість товарів, квитки, придбані в інтернеті, коштують дешевше. Купуючи онлайн, ви також економите час, адже немає потреби їхати на автовокзал та стояти в черзі.
  • Купувати квитки в обидві сторони. Цей спосіб підходить тим, хто знає, коли буде повертатися. Поїздка зі зворотним маршрутом завжди дешевша. Так, купуючи на сайті Infobus.eu квиток на зворотний рейс, можна отримати 50% дисконта.
  • Бронювати місця заздалегідь. Наприклад, при попередньому замовленні, приміром за місяць до поїздки на Tickets-ua, знижка складе 15%.
  • Кешбек. Окремі онлайн-сервіси як бонус повертають частину грошей. Іноді це бали, які можна накопичувати та використовувати під час наступних замовлень. А також можливе повернення у грошовій формі. У такому випадку кешбек зараховується на карту чи електронний гаманець. Наявністю такої опції потрібно поцікавитися під час оформлення замовлення.
  • Виїздити за можливості у будні дні. Ця порада особливо актуальна для тих, хто виїжджає за кордон. Ціни на міжнародні рейси у вихідні чи напередодні свят завжди вищі. У понеділок-середу (якщо це не святкові дні) квитки коштують приблизно на 5-10% менше.

Економити можна й на багажі. Якщо речей небагато й вони не потребують окремого місця в багажному відділенні, то поїздка буде дешевшою. Якщо сумок кілька, то, можливо, потрібно буде доплатити певну суму. Умови перевезення багажу варто з’ясувати до початку поїздки, щоб не було неприємних сюрпризів.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: