Skip to content

Місяць у повні: відома астрологиня розповіла, що категорично не можна робити в ці дні

Олена Завгородня

Повня – важливий період, коли можна закласти життєву програму на тривалий час. Але є й певні небезпеки. Професійна астрологиня Ксенія Базиленко розповіла, як отримати максимальну користь. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на УНН.


За словами астрологині, 4 червня відбудеться повний місяць.

«У момент Повні Сонце завжди протистоїть Місяцю і це позначається на нашому фізичному і психологічному самопочутті. Може насниться поганий сон, підвищиться почуття тривоги. Тому в цей період не варто здійснювати сильних фізичних навантажень», – радить астрологиня.

Також Базиленко рекомендує прогулятися на свіжому повітрі, біля води, поспілкуватися з коханими людьми. Бажано навести чистоту в домі та очистити тіло.

«Приймайте ванни з сіллю, адже сіль в астрології має місячну природу. Також зробіть прибирання в будинку з використанням солі. Таким чином ви проведете очищення навіть на енергетичному рівні», – пояснює Базиленко.

Астрологиня не ремондує найближчі три дні фінансово ризикувати та з’ясовувати стосунки з коханими.

«Місяць перебуває у вогняному знаку Стрільця. Тому цей період буде особливо напруженим. Квадратура Сатурна до Сонця і Місяця говорить про тривалу напругу і загальну втому. Але Сатурн можна пропрацювати, якщо не давати волю своїм слабкостям. Потрібен розпорядок дня, плани і чітка їх реалізація. Тільки тоді ви почуватиметеся відмінно», – вважає астрологиня.

Саме зараз потрібно проаналізувати своє життя, подумати про свої досягнення, наскільки результати вашої діяльності можуть бути корисні суспільству.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: