Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на 18:00

Ксенія Куземко

Станом на 18:00 ситуація у місті під контролем міської влади. Знеструмлення чи аварії на підвищувальних  та насосно-фільтрувальних станціях відсутні.

Тривають аварійні та аварійно – відновлювальні роботи за такими адресами:

  • Запорізьке шосе, припинено водопостачання 5 селищ: Новоолександрівка, Волоське, Ракшівка,Братське, Кам’янка;
  • вул. Гоголя, 11, на прохання ЖЕКу припинено водопостачання для проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах.

Водопостачання буде відновлено по завершенню робіт.

Всі комунальні служби міста працюють безперервно, аби містяни отримували всі послуги, а підприємства критичної інфраструктури функціонували стабільно.

Бригади КП «Дніпроводоканал»  без відключення води завершують роботи за заявками містян, що надійшли до «Контакт центру» Дніпровської мерії.

Сьогодні у роботі було шість десятків об’єктів на очищення засмічень на мережах водовідведення та усунення пошкоджень на мережах водопостачання.

Аварійна служба КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми у комунальній сфері, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

  • (056) 732-12-12 
  • (095) 732-12-12 
  • (096) 732-12-12 
  • (073) 732-12-12

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: