Skip to content

Псевдоактивіст, який звинуватив Філатова в купівлі Porsche, злякавшись суду, видалив публікацію

Валерія Доброта

Скандал з Порше і Селіним - Наше Місто

Нагадаємо, що раніше ми писали про неправдиву публікацію відомого у вузьких колах «активіста» Дениса Селіна про придбання міським головою Дніпра Борисом Філатовим ексклюзивної моделі Porsche за більш ніж 5,5 млн грн. Не встигла вона повисіти і години у Фейсбуці, як Селін її прибрав. Сталося це відразу після того, як Борис Філатов відповів «активістові» на безглузді звинувачення, заявивши, що подасть на того до суду за наклеп, повідомляє сайт «Наше місто».

Зрозуміло, що скріни не горять, і «фантазії» Дениса Селіна вже встигли розтягти по соцмережам його «однодумці».

Скандал з Порше і Селіним - Наше Місто

Проте він навіть їм не дав часу почесати брудними язиками, так швидко видаливши свою маячню божевільного. Більше того, підставив не тільки себе, а цілу зграю тих, кого Борис Філатов влучно називає «міськими ледащами».

Скандал з Порше і Селіним - Наше Місто

Натомість видаленої публікації «активіст» швиденько написав новий. З різкою зміною тематики. Щось там навигадував про «помилки та неточності, а також суб’єктивне розуміння певного джерела інформації». Ще, правда, вибачився за ситуацію. Цікаво тільки – перед ким: своїми підлабузниками, яких вкотре обманув, чи міським головою, якого оббрехав.

Було б добре, якби ця справа все-таки дійшла до суду, щоб усілякі «активісти» перед тим, як писати, думали головами, а не своїми кишенями. Бо ж зрозуміло, що за такими провокативними і неправдивими публікаціями завжди стоять чиїсь політичні цілі та інтереси.

Категорія: Новини Дніпра, Новини політики Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: