Skip to content

Ми думали, зупиниться серце: місцеві жителі про момент влучання ракети у медзаклад в Дніпрі

Софія Танченко

Ракетний удар по медзакладу в Дніпрі: історії місцевих жителів

Як ми раніше повідомляли, окупанти 26 травня завдали ракетного удару по медзакладу Дніпра. Постраждала і ветеринарна клініка, розміщена поруч. Журналісти «Наше місто» побували на місці трагедії та розпитали у місцевих, як вони пережили момент влучання ворожого снаряду.

Місцева жителька Тетяна згадує все, що сталося, зі сльозами на очах. Каже, тільки нещодавно проходила повз цю ветклініку і тішилася гарними умовами, новим ремонтом. Дівчина неодноразово водила туди свою собаку. А тепер там залишились руїни, непридатні до експлуатації.

«Спочатку був свист. Ми подумали, що то поїзд. У нас тут поряд їздять. Потім він ставав все сильнішим і сильнішим. А потім потужний вибух. І ми зрозуміли, що то ніякий не поїзд. Побачили сильний дим. У сусідів повибивало скло у вікнах. Наші цілі, але вибуховою хвилею вирвало частину вікна. Ми так злякалися. Думали, серце зупиниться», – ділиться пережитим Тетяна.

Дніпрянка Ольга розповідає, що вибух був набагато сильніший за всі, що вона чула до цього. Одразу охопив страх за рідних та знайомих.

«Ми живемо недалеко, на Клинчику. Почули дуже сильний вибух. Аж земля задрижала. Вони (ред. окупанти) рано вранці нам спати не дали, і зараз такої біди наробили. Одразу почала обдзвонювати всіх знайомих, хто живе поряд з епіцентром вибуху. У декого повибивало вікна. Але, дякувати Богу, вони давно виїхали з міста. Дуже страшно все це. Навіщо гинуть невинні люди. Особливо діти, які життя ще не бачили», – розповідає Ольга.

Наразі пошукова операція триває. Попередньо, 4 людини вважаються зниклими без вісти. Станом на 13:17 вже відомо про 23 постраждалих та одного загиблого.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: