Skip to content

Кінологи з Павлограда натрапили на розтяжку: донька просить допомогти врятувати матір

Софія Танченко

Новини Дніпра: Кінологи з клубу "Антарєс" натрапили на розтяжку

«Антарєс» – є дуже відомим пошуково-рятувальним загоном з Павлограду.  Їхні кінологи разом зі своїм чотирилапими колегами до повномасштабної війни активно займались пошуком без вісти зниклих людей по всій Україні. А з початком війни, працюють на завалах та у зоні бойових дій. Допомагали вони і з пошуком людей на Перемозі, коли у багатоповерхівку влучила ракета. 26 березня з Ларисою Борисенко, головою клубу «Антарєс» та її напарником – В’ячеславом Майбородою, сталась біда. При виконанні завдання з пошуку загиблих воїнів, вони натрапили на розтяжку. Дочка Лариси Марія простить небайдужих громадян про допомогу, передає «Наше місто».

За словами доньки, стан В’ячеслава стабільний. В нього посічені руки, ноги, плече, спина та голова. Його транспортували до Павлограду, в шпиталь. На нього ще чекає операція.

А от стан Лариси вкрай важкий: велика втрата крові, пробита стегнова артерія, ураження головного мозку, сильно посічені ноги, руки, голова та спина. Вчора була екстрена операція. Наразі її транспортували до Дніпра.

Беша, собака Лариси, дивом лишилась неушкодженою. Має тільки шоковий стан.

Марія простить допомогти її родині з оплатою медикаментів та послуг лікарень. Все це коштує дуже дорого і самотужки вони не впораються. А боротися за життя Лариси доведеться довго.

Давайте не буде байдужими до чужого горя.

Реквізити

Банка моно: https://send.monobank.ua/jar/3Fqox4Gd5w

Приват: 5168757403343611 Борисенко М.В.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: