Skip to content

Є генератори та апарати ШВЛ: наскільки лікарні Дніпра готові до загострення ситуації з COVID-19

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

У понеділок, 27 березня, чергова по місту Олександра Бодня, заступник директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міськради,  відвідала одну з лікарень та перевірила виконання доручень міського голови Бориса Філатова щодо забезпечення медичних закладів на випадок загострення ситуації з COVID-19, пише «Наше місто».

Лікарня забезпечена всім необхідним. Запас ліків, засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів розрахований на 6 місяців. Є достатній запас кисню, апаратів ШВЛ тощо.

Забезпечено проведення швидкого тесту на COVID-19 у приймальному відділенні. В закладі обладнана ПЛР-лабораторія, де встановлено сучасне обладнання і витратні матеріали для ПЛР-діагностики на коронавірус.

Як відзначив Микола, лікар медзакладу, лікарня завжди готова до прийому захворюваних. На даний момент стало трохи більше захворюваних на коронавірус – наразі в лікарні 82 пацієнта з COVID-19, вони у середньому ступеню важкості. Всі пацієнти отримують необхідну медичну допомогу.

«Ця лікарня має 4 генератори. Дизельний генератор потужністю 320 кВт/годину, 2 бензинових генератора потужністю та портативний електрогенератор», – сказав він.

До дизельного генератора підключені будівля 5-ти поверхового корпусу. При вимкненні електропостачання заклад автоматично перемикаються на дизельний генератор, який забезпечує їм стале електропостачання.

Також генератори забезпечують живлення апаратури відділення інтенсивної терапії (ВІТ), подачу кисню у відділення, аварійне освітлення у відділеннях та сховищі, харчоблоку, холодильного обладнання для зберігання лікарських засобів і крові, харчових продуктів; діагностичних приладів лабораторії, мережі інтернет.

Також у лікарні обладнана “мала операційна” – перев’язувальна на випадок надання медичної допомоги при поєднаних захворюваннях і травмах.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: