Skip to content

Дніпровська міська влада інформує щодо ситуації з водою та опаленням на вечір 18 березня

Аліна Рудич

Сьогодні бригади КП «Дніпроводоканал» взяли в роботу очищення 22 засмічень на мережах водовідведення та 8 пошкоджень на мережах водопостачання.

Усі роботи проводяться без відключень води для населення.

Станом на 18:00 аварійні ситуації на мережах водо- та теплопостачання відсутні.

З аварійно-відновлювальними роботами по вул. Чаплинська, 258 комунальники впоралися за 45 хвилин і відновили водопостачання жителям сел. Чаплі.

Так само оперативно були виконані роботи по просп. Олександра Поля, 143а. Подачу води у будинок відновлено.

Знеструмлень у КП «Теплоенерго» , КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро», а також на підвищувальних та насосно-фільтрувальних станціях від початку доби не було.

Комунальники працюють цілодобово, без вихідних, аби забезпечити містянам  повноцінне і безперебійне надання комунальних послуг.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:  

(056) 732-12-12  

(095) 732-12-12  

(096) 732-12-12  

(073) 732-12-12

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: