Skip to content

Чи зможуть школярі в Дніпрі в 2023-му році навчатися офлайн

Чи зможуть школярі в Дніпрі в 2023-му році навчатися офлайн

У Дніпрі всі міські школи знаходяться на дистанційному навчанні з початку повномасштабного вторгнення росії. Мер Борис Філатов визнає, що приймати таке рішення було складно, але час показав, що воно було вірним. Бо війну проти нас веде країна-терорист, яка використовує будь-які засоби, щоб завдати нам якнайбільше лиха і страждань. Проте у батьків все частіше виникають питання щодо наступного навчального року. Чи зможуть восени 2023 року школярі Дніпра сісти за парти, а не спілкуватися з вчителями і однокласниками через екран монітору. Про це в інтерв’ю «Наше місто» розповів міський голова Борис Філатов.

«Теперішній онлайн-формат навчання в школах – це складне рішення. Коли вирішували, в якому форматі мають займатися діти у 2022 році, то багато спілкувалися з батьками, з вчителями. Звісно, не усі були задоволені. Однак приблизно 70% батьків погодились з цим рішенням – заняття проводити саме онлайн.

Знаєте, ніколи б не пробачив собі, якби в школах, де займаються діти, через війну, розв’язану агресором, сталася якась трагічна ситуація, на кшталт трагедії на масиві Перемога. Не хочу навіть говорити про таке…

Звісно, будемо дивитися, як буде розвиватися ситуація, яким  буде стан справ на фронті. Але загалом – це трагічна ситуація. Спочатку був ковід, потім – війна…», – сказав він.

Повну версію інтерв’ю можна почитати за посиланням, або подивитися на нашому ютуб-каналі.

Категорія: Війна, Інтерв'ю, Новини Дніпра, Освіта

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: