Skip to content

Який вік вашого кота за людськими мірками: розрахунки та таблиця

Олена Завгородня

Ріст і розвиток домашніх улюбленців підкоряється іншим законам. Особливо вони виражені в перший рік життя кота. Однак за життєвий цикл кішки ростуть і старіють, як і люди, хоча тривалість їх життя набагато менше в порівнянні з людською.

Тому і їхній вік не дорівнює нашим рокам. Якщо вам стало цікаво, на якому етапі життя зараз перебуває ваш чотирилапий, то це легко можна визначити. Повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на 24 канал.

Визначити, скільки років кішці за людськими стандартами, можна кількома способами. Перший з них найпростіший.

За аналогією

Він полягає в множенні реального віку тварини на сім. Це дає результат, відповідний людським нормам. Але це не зовсім коректний спосіб.

Також вважається, що за один рік кішка проживає відрізок життя, рівний семи людським рокам. А після досягнення 5 років один рік життя кішки прирівнюється 4 рокам життя людини. Через 12 років рік котячого життя вважається рівним трьом людським. Однак цей підрахунок теж не можна назвати точним.

За формулою

На думку фахівців, найкращий спосіб, як визначити вік кішки за людськими стандартами, – це складна формула, в якій беруться до уваги різні актуальні дані та коефіцієнти.

Знаючи, скільки років вихованцеві, можна визначити, наскільки він старий або молодий, скориставшись спеціальною таблицею. Вчені узагальнили в ній результати багаторічних досліджень. У таблиці наведено реальний вік тварини і його аналог за людськими нормами.

Новини Дніпра: як дізнатись вік кота - Наше Місто

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: