Skip to content

Неждані гості: у Дніпрі на балконі квартири оселилися 140 кажанів

Олена Завгородня

У Дніпрі мешканці однієї з квартир багатоповерхівки помітили небажаних гостей, а саме – кажанів. Ціла зграя цих рукокрилих оселилися на балконі, тож господарі викликали рятувальників. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

«21-го грудня о 12:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на балконі квартири, розташованої у багатоповерхівці на вулиці Велика Діївська Новокодацького району міста Дніпро, оселились кажани», – йдеться у повідомленні ДСНС.

Власник квартири заздалегідь викликав до місця будівельну бригаду, яка виконала демонтаж підвісної стелі та гіпсокартонних стін лоджії.

По прибуттю за вказаною адресою рятувальники виявили у приміщенні під утеплювачем цілу зграю кажанів.

Загалом, фахівці відловили 140 кажанів. Їх помістили до картонної коробки з отворами та передали волонтерам.

Довідково:

Навколо цих тварин створено багато міфів, пише зоозахисна організація UAnimals. В Українському центрі реабілітації рукокрилих (Ukrainian Bat Rehabilitation Center) та UAnimals спростували стереотипи про кажанів.

«Люди вважають їх страшними кровопивцями й асоціюють з Дракулою. Кажани мають специфічний імунітет і можуть бути носіями багатьох вірусів. Однак серед них мало вірусів, небезпечних для людей». 

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: