Skip to content

Ми покажемо силу: тарологиня з Дніпра зробила прогноз для кожного регіону України на 24 лютого

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Ірина Ходак прогноз на 24 лютого

За декілька днів виповниться вже рік з моменту повномасштабного вторгнення рф до нашої країни. Знаючи, як росіяни люблять “дати”, ЗСУ України готуються відбивати атаки ворога.  Відома тарологиня з Дніпра Ірина Ходак зробила прогноз для кожного регіону України на 24 лютого, пише “Наше місто”.

За словами пані Ірини, на Півночі готові до можливих провокацій та атак росіян. Можливі обстріли, проте сили ППО відпрацюють блискуче.

На Півдні небезпека йде з моря.

Новини Дніпра: Що чекати від ворога напередодні річниці війни

“Це вода та дороги. Вони можуть рухатися, а потім їм скажуть: “Все, стоп”. Ми про це дізнаємось, але згодом”, – розповіда Ірина Ходак.

На Заході люди налякані. Вони живуть ніби в очікуванні чогось жахливого. 24 лютого краще триматись подалі від держустанов з колонами. Ірина побачила, що і тут працюватиме ППО.

На Сході ситуація складна, проте окупанти можуть отримати на цьому напрямку дуже сильних “копняків”.

“Ми побачимо світло виходу з цієї ситуації. Здається, що всі наші бажання почнуть здійснюватися. Покажемо ворогу хто є хто”, – розповідає Ірина Ходак.

По центральній частині України можуть запускатися ракети з моря. Небезпека буде вночі або рано вранці, коли зірки ще на небі.

Категорія: Афіша, Відео, Новини Дніпра

Поділитися: