Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: оперативна інформація на ранок 11 лютого

Ксенія Куземко

Новини Дніпра: Ситуація з водою та опаленням ранок 15 лютого

Дніпро вистояв після чергової ворожої атаки. Місто і комунальники результативно впоралися з новим викликом. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

За розпорядженням міського голови Дніпра Бориса Філатова всі комунальні служби міста переведені на посилений режим роботи і знаходяться на цілодобовому чергуванні. Аби у разі надзвичайних ситуацій оперативно реагувати на ситуації, що можуть виникнути безпосередньо на об’єктах комунальної власності.

В цілому лікарні міста та соціальні об’єкти на цей час забезпечені теплом та водою. У разі необхідності вони можуть перейти на живлення від генераторів.

Напередодні у місті знову були масштабні  відключення об’єктів теплопостачання.

Зокрема, у КП «Теплоенерго» фіксувалося масове призупинення роботи будинкових котелень та тепло-розподільних пунктів(ТРП). Квартальні і районні котельні були в роботі

У КП «Жилсервіс Дніпро» одночасно були без опалення понад 200 будинків.

Станом на 06:00 котельні та тепло-розподільчі пункти КП «Теплоенерго», КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс Дніпро» у роботі.

Були знеструмлення і на підвищувальних насосних станціях(ПНС). На цей час всі працюють.

Щодо аварійних робіт та робіт за заявками жителів міста.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» за минулу добу відпрацювали 27 заявок містян щодо ліквідації засмічень на мережах водовідведення та 18 звернень про пошкодження мереж водопостачання.

Серед ключових:

  • Амурський міст, Д-1000 мм в камері;
  • вул. Чернівецькій, 37, Д-1000 мм із землі.

Сьогодні аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» також  будуть працювати на ліквідації засмічень на мережах водовідведення та виявлених пошкодженнях мереж водопостачання.

Зокрема, сьогодні комунальники продовжать ремонтні роботи з ліквідації аварії на водоводі і по вул. Яна Гуса, 36. Без водопостачання будинки № 1-50 по цій вулиці. Там йде заміна близько 150 метрів старих металевих труб на нові поліетиленові.

На час проведення ремонтних робіт, на вул. Яна Гуса у спеціально відведеному місці, люди можуть набрати воду для своїх потреб.

Комунальники докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше завершити всі роботи по вул. Яна Гуса і відновити стабільне водопостачання.

Про ремонтні роботи на тепломережах. Вчора пізно ввечері аварійна бригада КП «Жилсервіс Дніпро» завершила роботи на пориві трубопроводу теплопостачання і відновила подачу тепла по вул. Титова 2, 2а, СШ № 89 по вул. Титова, 4.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: