Skip to content

ЦНАП «Лівобережний» у ТЦ «Наша правда»: які послуги користуються найбільшим попитом

Валерія Доброта

ЦНАП «Лівобережний» у ТЦ «Наша правда» - Наше Місто

 За дорученням міського голови Бориса Філатова секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара відвідав ЦНАП м. Дніпра «Лівобережний», який розташований в Торговому комплексі «Наша правда» (просп. Слобожанський, 31 Д), повідомляє сайт «Наше місто».

У відділі можна отримати повний перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. 

ЦНАП «Лівобережний» у ТЦ «Наша правда» - Наше Місто

Тільки в січні 2023 року сюди звернулося понад 3000 осіб. 

Найбільшим попитом користуються адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, земельних питань, а саме: видача витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, довідки про склад сім’ї та ін.

Також адміністратори здійснюють тестування роботи Реєстру територіальної громади, щоб розпочати видавати мешканцям нашої громади витяги про реєстрацію місця проживання. Крім цього, також відбувається чергування у Штабі допомоги в 66-й школі. 

ЦНАП «Лівобережний» у ТЦ «Наша правда» - Наше Місто

Олександр Санжара відмітив, що Департаментом адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради укладено узгоджені рішення про співпрацю з Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області і Центральним територіальним управлінням Національної гвардії України. 

Так, з 30 січня у відділах ЦНАП проводиться кампанія з добору кваліфікованих кадрів на службу до Міжрегіонального територіального органу Національної поліції України – департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» та до підрозділів оперативного призначення Національної гвардії України.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: