Skip to content

Вона – як душа наша: у Дніпрі старенька з кравчучкою продає запаси з погребу, щоб допомогти ЗСУ

Валерія Доброта

Новини Дніпра: Історія про бабусю - Наше Місто

Цю історію, яка зворушує до сліз, розповів підприємець з Дніпра Олег Соловйов. На проспекті Слобожанському, трохи далі перехрестя з Воронезькою, на сходах магазину він зустрів стареньку, яка продавала запаси зі свого потребу. Чоловік запропонував їй гроші, але бабуся відмовилася. А ось товар свій з радістю продала, як написав Олег, за копійки. Сказала, що принесе ще. Щоб заробити грошей і передати на потреби ЗСУ. Щоб наблизити Перемогу, повідомляє сайт «Наше місто».

«Вулиця, зима, мороз. Перехожих майже немає. Сидить вона на сходах. Ледь жива кравчучка замість прилавку, а на прилавку товар: кусок кабака, бурячки хвостаті, розміром з редиску, трохи змореної життям моркви та яблук. Пройти повз неможливо. У всякому випадку я не зміг.

Спробував просто дати їй трохи грошей, так вона мене ледь не побила. Каже, що бізнес робить, а не милостиню просить. І принижувати не треба.

Забрав я все, що в неї було. Оцінила в копійки і зверху нічого не взяла. На мої наполегливі намагання дати ще якісь гроші, погрожувала огріти кравчучкою. Переконала.

І шо ви думаєте, вона додому пішла? Та де там. Хвалиться, що ще прийде. Бо у погребі запасів вистачає, і вона ще не зовсім змерзла. Каже: «Хто ж згортає бізнес, коли такий попит?». А ще, каже, що хлопцям та дівчатам із ЗСУ потрібно допомагати! Тому все, що вона заробляє на бізнесі, віддає на Перемогу», – розповів Олег.

«Вона – як душа наша», – написали підписники Олега в коментарях до його допису. І з цим важко не погодитися.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: