Skip to content

Удача буде на вашому боці: астролог Влад Росс назвав головних везунчиків лютого

Софія Танченко

Новини Дніпра: Астролог Влад Росс назвав головних везунчиків лютого

Астролог Влад Росс назвав знаки Зодіаку, для яких лютий буде одним із найщасливіших місяців у році. Серед улюбленців долі чотири Знаки: Водолій, Лев, Риби та Скорпіон.

Скорпіон

Аби лютий був вдалим, вам варто пригальмувати. Не женіться за любов’ю, щастям і грошима. На перший план у вас вийде сім’я, проте ваша задіяність буде потрібна і на інших фронтах. Будьте обережні з фінансовими операціями. Можуть виникати дрібні конфлікти. Але ви завжди повинні стояти на своєму.

Риби

У лютому ваша інтуїція буде на найвищому рівні і вона підкаже вам правильний шлях. Тож прислухайтеся до неї. Щастити вам буде і у фінансовому плані. Ви можете отримати велику суму грошей від ваших родичів. Звичайно, що без труднощів не обійтись, але ви все швидко подолаєте.

Водолій

На вас чекає великий успіх на роботі. Ви можете зробити якийсь прорив. Сміливо беріться за нові справи. Але у лютому усі рішення приймайте самостійно. Не покладайтесь на думку інших. У фінансовому плані все буде розмірено. Самотнім Водоліям не варто чекати бурхливих романів та емоцій в лютому.

Лев

Прислухайтеся до порад близьких і тоді удача вам точно посміхнеться. Не покладайтеся лише на себе, все може піти шкереберть. Також у лютому краще не з’ясовувати стосунки, навпаки, краще згладжувати всі гострі кути у відносинах.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: