Skip to content

Удача ходить по  п’ятах: знаки Зодіаку, які народилися у двох сорочках

Олена Завгородня

Небесні світила, за словами астрологів, не завжди розповідають лише про риси характеру. Також розташування зірок може вказати на якості, які власник того чи іншого сузір’я отримує із зовнішнього світу. Є представники Зодіакального кола, яким завжди щастить – гроші на них «падають з неба», постійно з’являються нові романтичні стосунки, здоров’я їх не турбує, та й взагалі, ніби у них все життя мед.

І це все залежить від зірок? Цілком логічне питання, давайте дізнаємося, що розповіли астрологи за довгі роки, поки збирали цю інформацію. Подробиці дізнавався сайт «Наше Місто».

За словами астроескпертів, є знаки Зодіаку, у яких майже завжди біла смуга – це Близнюки, Лев та Стрілець.

Сузір’я Близнюків

Близнюками управляє Меркурій, планета самовираження та спілкування. Секрет їхньої удачі – вміння спілкуватися. Вони знають, як зачарувати серця оточуючих, відкриваючи двері та швидко просуваючись до вершини. Близнюки отримали від зірок талант, який допомагає їм створювати власний успіх.

Сузір’я Лева

Це один із найудачливіших знаків Зодіаку через той простий факт, що вони так вважають. Леви народжуються, думаючи, що вони «господарі всесвіту», і проживають своє життя, чекаючи на успіх. Їхня впевненість в успіху змушує їх використовувати будь-яку можливість.

Ризикувати, але ніколи не сумніватися в успіху – ось ключ до успіху.

Сузір’я Стрільця

Стрільцем керує планета Юпітер. Астрологи вважають цю планету знаком удачі та розширення, що робить Стрільця найудачливішим знаком із усіх.

Будучи одночасно вогненним та мінливим знаком, у них є драйв, але також і здатність пливти за течією, що робить їх відкритими для будь-якої можливості. Авантюристи та любителі ризику використовують свій вогонь, щоб посилити свою успішість і принести везіння у всі аспекти життя.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: