Skip to content

Справжня знахідка під час відключень світла: як працює Пункт незламності у школі №46

Валерія Доброта

Як працює Пункт незламності у школі №46 - Наше Місто

31 січня за дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директорка департаменту гуманітарноі‌ політики Ксенія Сушко проінспектувала Пункт незламності у школі №46, повідомляє сайт «Наше місто».

Як працює Пункт незламності у школі №46 - Наше Місто

Місткість цього пункту складає до 500 осіб.

“У ньому все працює, все обладнання в наявності. Це саме той Пункт, який працював в блекаут, і в якому було більше 2500 відвідувачів зі всього мікрорайону. Особливо він допоміг людям, у яких встановлені електричні плити та електричне опалення в будинках – вони всі сюди приходили”, – сказала чергова по місту Ксенія Сушко.

Як працює Пункт незламності у школі №46 - Наше Місто

Також вона відзначила, що департамент гумполітики на цьому тижні планує відкрити 46-й Пункт незламності у школі №143 – зараз там йдуть роботи по підключенню генератора, після чого він буде включений до переліку Пунктів незламності.

Як працює Пункт незламності у школі №46 - Наше Місто

Всього на базі 45-ти комунальних закладів загальної середньої освіти міста Дніпро відкрито Пункти Незламності місткістю від 120 до 500 осіб.

В усіх Пунктах облаштовано ігрові зони для дітей, куточки матері та дитини, куточки для відвідувачів з домашніми тваринами, місця для приготування гарячих напоїв, підзарядки гаджетів та санітарні кімнати, встановлено генератори. Оснащено миючими засобами та санітарно-гігієнічними товарами (рідке мило, туалетний папір, паперові рушники), цукор в стіках, чай в пакетиках, кава в стіках.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Освіта

Позначки: ,

Поділитися: