Skip to content

Немає грошей за газ – немає газу: жителів Дніпра закликали сплачувати за опалення

Ксенія Куземко

Немає грошей за газ – немає газу: жителів Дніпра закликали сплачувати за опалення

Нагадаємо, раніше ми писали, що жителі Дніпра заборгували за «комуналку» понад 2 млрд гривень. Найбільш критична ситуація склалася з опаленням. Про це повідомляє кореспондент «Наше місто» з посиланням на Дніпро оперативний.

За словами заступника мера Дніпра Михайло Лисенко, сума боргу за тепло вже становить 1 млрд. 439 млн. грн. Також дніпряни заборгували 700 млн грн за послуги водопостачання і водовідведення та ще 174 млн грн – за послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Держава та місцева влада роблять все можливе, щоб у будинках громадян було тепло, незважаючи на всі труднощі воєнного часу. КП “Теплоенерго” платить за газ за ціною 7,5 тис. грн. за 1000 куб. м., хоча він поставляється в Україну за ціною 30 тис. грн. за 1000 куб. м. Цю різницю дотує держава, щоби не створювати додаткове навантаження на населення.

Міська влада також підтримує комунальні підприємства дотаціями. Однак 1,5 млрд. грн. боргу за опалення – непідйомна сума для Дніпра.

Тому містян вкрай серйозно просять поставитися до питання оплати комунальних послуг. А дніпрянам, які мають проблеми з фінансами, варто оформити субсидію.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: