Skip to content

Із зимою Дніпро справляється на «четвірку» за 5-бальною системою, – Корбан

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Із зимою Дніпро справляється на «четвірку» за 5-бальною системою, - Корбан

Другий місяць зими добігає кінця. Із зимою Дніпро справляється на «четвірку» за 5-бальною системою. Про це розповів керівник Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан в ефірі марафону “Інформоборона” на телеканалі ДніпроTV, пише “Наше місто“.

«Будемо чесні. Все передбачити неможливо. І якби я казав: так, ми все передбачили, у нас все добре, – це була б брехня. Люди розуміють, з якими проблемами усі зіткнулися. Але якщо ми проаналізуємо ситуацію, то сьогодні вже кінець січня, і фактично минули два місяці зими, і листопад – досить холодний місяць. Ракетні атаки з інфраструктури розпочалися із середини жовтня. Весь цей час ми змогли утримати інфраструктуру в робочому стані», – сказав він.

Також Геннадій Корбан зазначив, що інколи є перебої з опаленням та водою через відключення електроенергії. Але у січні місяці цих перебоїв менше, тому що працюють вже генератори в той момент, коли відбуваються віялові відключення чи екстрені відключення критичної інфраструктури. Тож місто працює.

«Я вважаю, що якщо ми беремо за п’ятибальною системою, то я думаю, що на четвірку місто точно впоралося. На п’ятірку, напевно, складно впоратися в той момент, коли не готова ДТЕК, коли не готові Укренерго були до подібних катастроф, і коли у них зменшується генерація, на це точно місто не може вплинути», – розповів він.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: