Skip to content

Був мужнім і вірним до останнього подиху: на війні загинув Герой з Кривого Рогу

Ксенія Куземко

Захищаючи Україну та її територіальну цілісність, 20 січня 2023 року поблизу населеного пункту Васюківка Донецької області, в результаті тяжкого поранення, отриманого в запеклому бою з окупантами, загинув молодший сержант Рудевич Олег, 22.05.1972 року народження, пише «Наше місто» з посиланням на Криворізьку районну державну адміністрацію.

Чоловік був мешканцем с. Новолатівка Криворізького району.

 «Від імені мешканців Криворізького району висловлюю щирі співчуття родині, рідним і близьким полеглого захисника. Схиляємо голови у глибокій зажурі через втрату ще одного вірного сина Української держави, мужнього та сміливого воїна, який навічно вписав своє ім’я в літопис героїчного шляху України до суверенності та свободи. Завжди шануватимемо пам’ять про його подвиг, ніколи не забудемо, якою важкою ціною дістається нам перемога… Вічна пам’ять Героєві… Вічна слава!» – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Нагадаємо, 16 січня у боротьбі з російськими окупантами, поблизу н.п. Бахмут Донецької області загинув наш земляк солдат ЗСУ Росич Дмитро Вадимович, 2000 р. н.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: