Skip to content

Був ремонт на 7 мільйонів гривень: як виглядає зруйнована ракетою амбулаторія в Дніпрі на Перемозі

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Амбулаторія на Набережній Перемоги 118

Під час теракту, який росія влаштувала в Дніпрі 14 січня, були зруйновані не тільки квартири дніпрян, а ще і міська амбулаторія. Медична установа знаходилась на першому поверсі будинку №118 по Набережній Перемоги. В травні 2021 її тільки-но відкрили після реконструкції. Про це розповів генеральний директор КНП “Дніпровський центр медико-санітарної допомоги №4 ДМР” Андрій Подольний, пише “Наше місто”. 

Реконструкція амбулаторії коштувала 7 200 000 гривень. Проект реалізували за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Долучилась і міська рада Дніпра – на 700 тисяч гривень було закуплене медичне обладнання, меблі.

Амбулаторія обслуговувала приблизно 15 тисяч дорослого та дитячого населення, які заключили декларацію з сімейними лікарями. В установі працювало 6 лікарів, всього близько 20 людей персоналу.

На щастя, під час теракту 14 січня персонал та відвідувачі не постраждали.

“Медичний заклад був зачинений 24 лютого 2022 року з початком повномасштабного вторгнення. Причина – в амбулаторії немає бомбосховища та найпростішого укриття. Всі лікарі та персонал були переведені до іншої установи, де їм виділені приміщення для прийому пацієнтів.

Ми вже почали всі юридичні дії – закриваємо договори за цією адресою, подали документи до НСЗУ, поліції тощо.

Я знаю, що по факту ракетного удару відкрите кримінальне провадження. Чекаємо процесуальних дій, щоб нас допустили в приміщення, і ми могли подивитись, що вціліло”, – повідомив Андрій Подольний.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: