Skip to content

Терор путіна зробив перелом у свідомості Заходу: Корбан про передачу Україні важкого озброєння

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Корбан Інформоборона

Країни-партнери не раз висловлювали намір підтримувати Україну стільки, скільки це буде потрібно. Останніми днями обговорюється можливість постачання в Україну важкої техніки, зокрема, танків. Ситуацію прокоментував голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на ДніпроТВ.

За його словами, на зміну позиції Заходу насамперед вплинула тактика росії, яку вони прийняли.

“Ми бачимо, що російське керівництво не бажає закінчувати цю війну. Більше того, зміна тактики полягає в тому, що вони переходять до тривалої виснажливої війни. Тобто вони збираються її довго вести. Вони збираються наступати, збираються проводити додаткову мобілізацію. Вони готують резерви. Постійно звучать повідомлення про те, що вони ось-ось розгорнуть новий наступ із півночі України – з Воронежа, Курська.

І відповідно, нарешті, стався перелом у західних політиків, тепер ми бачимо, вони все дають. Дають танки, дають гармати, дають гаубиці, дають снаряди, дають практично Patriot’и. Дають різні види озброєнь, ракет. Поки що, на жаль, великої дальності не дають ракети. Але тим не менш, дають у достатній кількості снаряди та бронемашини”,  – розповів Геннадій Корбан.

Західні партнери зрозуміли, що путін не зупинятиметься навіть при тому, що він на першій стадії війни не досяг своїх цілей.

“Бачимо, що путін продовжує наполегливо пропагувати війну, продовжує мобілізацію, продовжує мілітаризацію. І найголовніше, збирається воювати довго, виснажливо, при цьому тероризуючи населення України, влаштовуючи геноцид і таке інше. Тому нарешті у свідомості Заходу стався перелом, і вони вирішили, що даватимуть нам достатньо зброї, аби ми воювали з росією.

Сподіваємося, що всі ці заходи, всі ці постачання все-таки дадуть результат, і справді переломний момент, який усі вважають – кінець зими-весна 2023 року, коли, я так розумію, росія кине свої резерви вперед. І наше завдання їх зупинити, зламати та вигнати з нашої землі”, – резюмував Геннадій Корбан.

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: