Skip to content

14 січня святкувала День народження: у Дніпрі дівчина залишилися без ока від удару рф по будинку

Ксенія Куземко

14 січня у Дніпрі сталася жахлива трагедія. Російські війська поцілили в одну з багатоповерхівок, зруйнували цілий під’їзд. Внаслідок цього важкі поранення отримала 19-річна дівчина з Луганської області, студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Анна Котова. Про це повідомляє кореспондент «Наше місто» з посиланням на Instagram сторінку Тетяни Зінцової.

Як повідомляється, у день атаки Анна святкувала своє 19-річчя. Дівчину дістали з-під завалів, вона дивом вижила.

Внаслідок ракетного удару вона отримала серйозні травми, лікарі, на жаль, видалили їй око. Наразі дівчина перебуває в реанімації.

“Рятуючи життя Анні, лікарі не змогли зберегти одне око та видалили його, за друге прийдеться боротися після стабілізації основного стану, також у дівчини численні забої та черепно-мозкова травма”, – написала Тетяна Зінцова.

Дівчина також додала, що Анна проживала у Дніпрі без родичів, у неї у місті є лише хлопець.

Також про те, що Анна Котова наразі перебуває у реанімації, повідомив у Telegram і Сергій Гайдай, очільник Луганської ОВА, звідки родом дівчина.

“Наша переселенка перебуває наразі у лікарні Дніпра, у реанімації, стан важкий. Зараз справа за лікарями, дівчина отримує всю необхідну допомогу. На жаль, Анна, саме так звати дівчину, перебувала у Дніпрі сама, без родичів, тож ми зробимо все, аби допомогти їй”, – написав Гайдай.

Окрім того, збір коштів для Анни зупинено. Дівчину переводять на лікування до Польщі.

Нагадаємо, що в результаті ракетної атаки 14 січня загинуло 44 людини, із них — 5 дітей. Також внаслідок “прильоту” російської ракети травмовано 79 осіб, із низ — 16 дітей. Врятували 39 осіб, із них — 6 дітей.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: