Skip to content

Цього року офіційних місць для занурення на Водохреще у Дніпрі не буде

Олена Завгородня

Цього року через воєнний стан офіційні місця для занурення на Водохреще не облаштовуватимуть. Повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

«Щороку обстежуємо й очищуємо дно місць купалень. Виявляємо різні об’єкти, які можуть бути небезпечними для людей. Цього року не надходили заявки щодо проведення таких заходів. Тож не проводили згадані обстеження, а відтак закликаємо мешканців не занурюватися у воду у непристосованих для цього місцях», — підкреслив старший водолаз-рятувальник водолазно-рятувальної групи ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Ігор Філатов.

Зі свого боку головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради, кандидат медичних наук Олександр Новіков зазначив:

«Зараз температура в річці 3-5 градусів, і таке занурення є досить небезпечним для непідготовлених, нетренованих людей, а також тих, що мають хронічні недуги (серцево-судинні, легеневі тощо) або з гострими респіраторними захворюваннями у гострому стані перебігу. Тому медицина не рекомендує більшості осіб занурюватися у воду. Після таких занурювань нетреновані люди можуть отримати загострення хронічних хвороб. А якщо людина має ішемічну хворобу серця чи бронхіальну астму, занурювання може бути дуже небезпечним», — підкреслив Олександр Новіков.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: